Gál Attila: Armis et litteris. A pécsi m. kir. Zrinyi Miklós Honvéd Gyalogsági Hadapródiskola történetéből. 1898-1944. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2001, Petit Real. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
vitéz Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti... (A nyugati háború.) Hadijelentések a sajtó és a rádió tükrében. Hiteles anyag alapján írta - -. Bp.,(1940), Szenkó, (Centrum-ny.) Kiadói illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, a borító sarka gyűrött, a gerince javított, sérült.
Lázár Miklós: A magyar háború. Bp.,(1933),Lázár Miklós a Reggel Lapkiadó Rt., Viktória-nyomda, 176 p. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző. Lázár Miklós (1886-1968) által aláírt példány.
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Fordította: Nagy M. Péter, Rondzik Róbert, Kondorosi Ferenc. Bp., 1993,Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
Frederick Myatt-Gerard Ridefort: Korszerű hadipuskák és géppisztolyok. Fordította: Dr. Gömbös János. Arzenál Könyvek. Bp.,1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
Ripley, Tim: Elit alakulatok. Németország különleges egységei a II. világháborúban. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.