Dr. Vondrasek József-Weichherz József: A gyógyszerészi gyakorlat és gyógyszerüzemi technika kézikönyve. I.-II. kötet egybe kötve. Bp., 1925, a szerző sajátja. II. kiadás. 111 szövegábrával.Egészvászon kötés, hiányzó gerinccel, elvált egy helyütt. 584 p + 394 p.
Décsi Imre: A nemi élet és az erótika. Egészséges és beteg szerelem. 1-4. kötet (egy kötetbe kötve).
Bp. é.n. (Krakauer ny.) 143 l. 157 l.; 160 l. 128 l. 3 lev ./Egészséges és beteg szerelem. Népszerrű tudományos könyvek a szexuális életről./ Aranyozott egészvászon kötésben .
Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.
1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1935 Orvosi hetilap, 1935. 79 évf. 1-25. szám. Első félévi évfolyam bekötve. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1935. Korabeli egészvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
Kidd, Jane: An Illustrated International Encyclopedia of Horses - Breeds and Breeding. London, 1985, Salamander Books. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.