Books: Other rarities Number of items: 367
1783959
16057
322
Other collectibles
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
2 000 HUF
1784083
16058
322
Other collectibles
Vörös István: Papírsárkány. Versek, Hódmezővásárhely, 1936. 33p.
2 000 HUF
1784076
16059
322
Other collectibles
Tóth Eszter: Meghatott vitatkozás. Versek.
(Bp. 1948.) Egyetemi ny. 47 p. Első megjelent kötete. (Édesapja Tóth Árpád volt.) Dedikált példány. Kiadói papírborítóban.
3 000 HUF
1785340
16060
322
Other collectibles
Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. Regény. Második rész. Pest, 1837. Heckenast. Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
1785987
16061
322
Other collectibles
Gaal Mózes: Suli viselt dolgai a polgári iskoláig. Fáy Dezső rajzaival.
Budapest, 1926. Légrády (ny.) 167 + [1] p. 28 szövegközti képpel illusztrált. Kiadói, Fáy Dezső által illusztrált félvászon kötésben,
2 000 HUF
1782769
16062
322
3800
Other collectibles
Kutyabarátok kézikönyve. Szerk.: Paul McGreevy. Bp., 2007, Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés.
3 800 HUF
1785104
16063
322
Other collectibles
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben,
1 800 HUF
1751438
16064
322
Other collectibles
Móricz Zsigmond: A nehéz kétgarasos. Bp., 1996, Unikornis Kiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban.
1 200 HUF
1751430
16065
322
Other collectibles
Blackeyes, Sadie: A gépírókisasszony és egyéb mesék. Bp., 2003, PolgArt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 400 HUF
1786863
16066
322
Other collectibles
Dzsajadéva Gíta Govinda. Pásztorének. Fordította: Weöres Sándor. Bp.,1982,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1751447
16067
322
Other collectibles
Verne Gyula év 2005. Bp., Francia Nagykövetség Kulturális és Együttműködési Osztálya. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, jó állapotban. 1788284
16068
322
Other collectibles
Végh István: Az erényöv története, a bíróság előtt, a szépirodalomban. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Papírkötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035