2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., Dante. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.