1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Gróf Vay Sándor: Udvari dámák leveleiből és más elbeszélések. Gergely Imre és Udvary Géza eredeti rajzaival. Bp., é.n. Országos Monográfia Társaság, 192 p.+15 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, sérült.