2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony I-II. kötet. Jókai Mór ujabb regényei. Bp.,1913 Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.