3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.