16270. 322. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor