1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Dr. Szentgyörgyi Jordán Károly: A kath. egyház történelme. A tanuló ifjúság használatára. Bp.,1901, Szent István-Társulat, 143 p. Tizenegyedik. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, a tartalomjegyzéknél, a 130. és a 131. oldalakon számos aláhúzással.