1 800 HUF
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér IV. kötet: Berze-Nagy János, Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza. Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kis kopásokkal a gerincen