Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 54

Renner Kálmán (1927-1994) ~1973. "Gárdos Mariska 1885-1973 / A forradalmi nőmozgalom kiemelkedő harcosa - Magyar Nők Országos Tanácsa" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (91mm) T:1-
30414.

800 HUF
2,07
2,29

Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (34,68g/0.640/42,5mm) T:1- kis patina
30415.

3 000 HUF
7,77
8,57

Tóth Sándor (1933-) 1982. "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30416.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30417.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tóth Sándor (1933-) DN "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Br piefort emlékérem (42,5mm) T:1-
30418.

4 400 HUF
11,40
12,57

1865. "Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója" Br emlékérem. "ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE". (43mm) T:3 több ph. Hungary 1865. "50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics" commemorative Br medallion. (43mm) C:F several edge errors
30419.

1865. "Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója" Br emlékérem. "ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE". (43mm) T:3 több ph. Hungary 1865. "50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics" comm...

5 000 HUF
12,95
14,29

1931. "Autó-Motoros Hét 1931 - K.M.A.C. (Királyi Magyar Automobil Club) Budapest B.S.E." eredetileg zománcozott Br plakett, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzésse, rögzítésre szolgáló négy lyukkal (58x40mm) T:2-,3 hajlott, zománc teljesen hiányzik
30420.

1 000 HUF
2,59
2,86

1947. "Győr-Sopron-Szombathely THJ. Városok Vándordíjas Sportversenye" fém plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x80mm) T:1-,2
30421.

3 000 HUF
7,77
8,57

1947. "Orosháza 1947 Május 24-25-26 - M.M.D.Sz."  egyoldalas fém plakett (84x126mm) T:2
30422.

1 000 HUF
2,59
2,86

1966. "Mérleggyár - Szerviz - Gyáregység / 182" Al zseton (40mm) T: 2 ly.
30423.

1 000 HUF
2,59
2,86

1970. "Az úttörőkért" sárgaréz plakett, eredeti tokban (78x101mm) + DN "TIT (Tudományos Ismeretterjesztő Társulat) 1841)" részben aranyozott fém plakett, eredeti tokban (95mm) + DN "Jászberény" ezüstözött fém plakett eredeti tokban, mellette "Jászberény" jelvény + Csehszlovákia 1985. "1945-1985 - 40. / Velky Krtis (Nagykürtös)" kétoldalas fém emlékérem, eredeti tokban + Portugália ~1974. "Movimento Das Forcas Armadas - 25 Abril 1974" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban T:2
30424.

1970. "Az úttörőkért" sárgaréz plakett, eredeti tokban (78x101mm) + DN "TIT (Tudományos Ismeretterjesztő Társulat) 1841)" részben aranyozott fém plakett, eredeti tokban (95mm) + DN "Jászberény" ezüstözött fém plakett eredeti tokban, mellette "Jászberény" jelvény + Csehszlovákia 1985. "1945-1985 - 40. / Velky Krtis (Nagykürtös)" kétoldalas fém emlékérem, eredeti tokban + Portugália ~1974. "Moviment...

800 HUF
2,07
2,29

1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina
30425.

4 400 HUF
11,40
12,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF