8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Gosztonyi Mária (1893-1989): négyszemélyes mokkás készlet: 4 db csésze+alj, tejkiöntő, kiöntő, tál, cukortartó; mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, különböző méretben