10214. 322. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Szennik György (1923-2007): Három fűzfa, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván