12579. 322. Closed Online auction Printed Materials
2 000 HUF
0 HUF
1942 Orvosi hetilap, 1942. 86. évf. 1-52. szám. Teljes évfolyam bekötve. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934,. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
Photo of the item taken by : vörös_iván