1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel. 1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel. 1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban. 1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.