1928 Ney Ákos: Balatonszemes állomás elektrodinamikai biztosító berendezése. Klny. a Magyar Mérnök- és Építész Egylet Közlönyéből, Bp., M. Kir. Egyetemi Nyomda, papírkötésben, 32 p.
1928 Orvosi hetilap, 1928. 72. évf. 1-52. szám. Teljes évfolyam bekötve. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934,. Korabeli egészvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
1929 A Lipcsei Egyetem filozófia szakának filozófia doktori oklevele magyar személy részére a "Sertésnevelés és sertéshízlalás Szlovákiában" c, dolgozatáért / 1929 Diploma of the Leipzig University, Department for philosophy, for a dissertation Pig cultivation in Slovakia.
cca 1930-1940 Lokomotiv tehervonat N. 728-743. tervrajza, Budapest-Pécs vasút, szakadással, kis sérüléssel és folttal, 89x130 cm./
cca 1930-1940 Plan of goods train locomotive n. 728-743, Budapest-Fünfkirchener (Pécs) Eisenbahn, with tearing, small damage, and spotty, 89x130 cm.
cca 1930 Dimanches Hongrois. Francia nyelvű turisztikai prospektus Magyarországról. Mallász Gitta (1907-1992) és Dallos Hanna (1907-1944) népies stílusú színes illusztrációval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., é.n, Klösz, 6 p.
cca 1930 La Hongrie pays charmant. Francia nyelvű turisztikai prospektus Magyarországról. Mallász Gitta (1907-1992) és Dallos Hanna (1907-1944) népies stílusú színes borító grafikájával, Révész Imre (1895-1975) és Bíró Irma (?-?) fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrálva. Bp., é.n, Stádium, 14 p. Egy oldal hiánnyal.