Printed Materials Number of items: 250
1755185
12516
322
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
1690179
12517
322
Printed Materials
Other collectibles
1930 Táblázat üvegtáblák m2 felületeinek kiszámításához. Bp., 1930. Az Ipartestület (Üvegesek lapja) 64p.
2 400 HUF
1708508
12518
322
Printed Materials
Other collectibles
1930 Márton Pál NIFE fémaccumulator képes ismertető füzet. 16p.
1 200 HUF
1785971
12519
322
Printed Materials
Other collectibles
1930 Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Félvászon kötésben
1 000 HUF
1762099
12520
322
Printed Materials
Other collectibles
1931-1938 2 db naptár és évkönyv: Föld Népe Évkönyve 1938. évre. Diarium az 1931-ik esztendőre
1 200 HUF
1784976
12521
322
Printed Materials
Other collectibles
1931 Pathé-Baby vetítőgépek filmjeinek műsor árjegyzéke, 14p
1 200 HUF
1689648
12522
322
Printed Materials
Other collectibles
1931 Az Országos Magyar Turista Kiállítás ismertetője. szerk: Vörös Tihamér - Papp László . Bp., 1931. MTSZ. 144p. Borító nélkül
1 000 HUF
1784991
12523
322
Printed Materials
Other collectibles
1931 Bp., Hatschek és Farkas Fényképészeti és Optikai Szaküzlet árjegyzéke, 80p
1 800 HUF
1768187
12524
322
Printed Materials
Other collectibles
1932 Motor Tours in and from Paris, ismertető prospektus
1 200 HUF
1784829
12525
322
Printed Materials
Other collectibles
1932-1933 Meghívó turáni előadásokra, rendezi a Turáni Társaság
1 200 HUF
1759628
12526
322
Printed Materials
Other collectibles
1932-1933 Muskátli. Magyar kézimunka újság két száma. Szerk.: Zulawsky Elemérné. I. évf. 8. sz. és II. évf. 5. sz. Mellékletekkel.
2 800 HUF
1417524
12527
322
Printed Materials
Other collectibles
1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035