3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, névbélyegzővel, a hátsó kötéstábla belsején jegyzettel.