Books: Architecture, Art Number of items: 173
1778777
15634
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A Budapesti Iparművészeti Múzeum Gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1779374
15635
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1779290
15636
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Eugenio Garin: Reneszánsz és műveltség. Fordította: Körber Ágnes. Bp.,1988, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1697748
15637
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Művészet Kiskönyvtára sorozat kb. 135 kötete, benne külföldi művészekről szóló kiadványokkal, többségében jó állapotban.
16 000 HUF
1780775
15638
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1779323
15639
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1779357
15640
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Emma Micheletti: Firenzei Múzeumok. Fordította: Dobos Éva. Bp., 1995, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1779308
15641
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1790013
15642
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1966-1967 BÁV 15. és 17. sz. művészeti képaukciója. Katalógus. Bp., Fővárosi Nyomda. Kiadói papírkötésben. Megjelentek 1500 példányban.
1 400 HUF
1789282
15643
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Angelica Ralphstone: A világ 101 csodája. Építészet. Bp., Inkvizitor kiadó. Rengeteg illusztrációval
1 000 HUF
1789322
15644
323
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, Egy előzéklap elvált, egyébként jó állapotban
3 000 HUF
1741146
15645
323
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035