Kalmár János: Az óra fejlődésének története. Kiállítási katalógus. A kiállítást rendezte és a vezetőt írta: - - Bp., é.n. (1953), Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum,(Rotaprint-ny.), 28 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.. Megjel ent 1000 példányban.
A Kertész. 1894-1985-1994. Szerk.: Kolta Magdolna. A magyar fotográfia történetéből 5. Bp.,1994, Magyar Fotográfiai Múzeum - Pelikán Kiadó, 187 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a ragasztása részben elengedett, a kötése kissé sérült, a hátsó borító belsején kis sérüléssel.
Bardi Terézia (szerk.): "Az örömök kertje". Kínaiak, mongolok és mandzsuk Eszterházán. Az Esterházy-kastély hercegi lakosztályának lakk-kabinetje. Bp., 2007, Műemlékek Állami Gondnoksága. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.