15762.
323. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Alfred Beeck: Die Federviehzucht als Wirtschaftszweig und Liebhaberei. I. Band: Allgeimenes, Hühnervögel, Wirtschaftsgeflügelzucht. Berlin, 1908, Richard Carl Schmidt&Co.,XIII+878 p.+5 színes illusztrációval. Német nyelven. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrávióval, ábrákkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, kijáró hátsó előzéklappal, hiányzó elülső előzéklappal, egy hiányzó lappal, és színes illusztrációval. / Linen-binding, in German language, with worn cover, one colour illustration and one page lost.