2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db: Karsai Elek: Ítél a nép. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Karsai Elek: A budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp.,1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Karsai Elek: "Szálasi naplója". A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Akcióban az SS. Az SS bűntettei a bizonyítékok tükrében. Fordította: Szegő István. Bp.,1960, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.