Zalai Szalay László, dr.: A zsidó nők története
(Hevesi Simon előszavával) Bp. (1924.) Globus. 337 l. Kiadói egészvászon kötésben, Egy lap kijár. Törölt bejegyzéssel.
A peszach hagada. Izrael Egyiptomból való kivonulásának elbeszélése. Bp.,é.n.,Orthodox Zsidó Népasztal Egyesület, (Földes, Wagner és Társa-ny.) 67+3 p. Magyar és héber nyelven. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egyébként jó állapotban.
Greif, Gideon: Könnyek nélkül sírtunk. Az auschwitzi zsidó Sonderkommando tanúskodik. Bp., 2016, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Matias Carp: Holocaust in Rumania. Facts and documents of the annihilation of Rumania's Jews - 1940-1944. Fordította: Seán Murphy. Bp.,1944, Primor. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Deutsch László: Az Újpesti Zsidó Hitközség történetéről. DEDIKÁLT! Bp., 2006, Budapesti Zsidó Hitközség Újpesti Körzete. Készült 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Imádságos könyv. Fordította Dr. Hevesi Simon. Bp., 1913, Schlesinger József Könyvkereskedése. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, a kötéstáblák belsején aranyozással, az elülső borítón: "Avatási Emlék a Pesti Izraelita Nőegylettől", a hátsó szennylap kijár és a hátoldalán bejegyzésekkel, aranyozott lapélekkel, eredeti viseltes kartontokban.
Várossy Gyula: Hazaáruló vagyok-e, mert a hazafias zsidókat védtem? Korrajz és önigazolásom a kommunista és uj kurzus világából, s a zsidók miatti sajtóperem titkaiból.
Szeged, (1921. Kőnig Salamon könyvnyomdája). 191 p. Kiadói papírborítóban hiányos gerinccel
Hausner, Gideon: Ítélet Jeruzsálemben. Az Eichmann-per története. Bp., 2004, Oliver Games International Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.