5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, a borítók sarkai kopottak, a képtáblák egy része hiányzik, néhány tábla sérült szakadt, a mellékletek hiányoznak.