16424. 323. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Dániel Anna: Erzsébet királyné. Bp.,(1940), Dante, 115 p.+10 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, kijáró lapokkal, sérült kötéssel, gerinccel.
Photo of the item taken by : vörös_iván