1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Deák Ferenc válogatott munkái. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,(1905),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, Leszik-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopással a gerincen, jó állapotban.