2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.