800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Kardasova: A kis Rob. FordÃtotta Gáspár Endre. Az illusztrációk N. Cejtlina rajzai nyomán készültek. Bp., é.n.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, a fűzése laza, az elÅ‘zéklapok hiányoznak, a hátsó kötéstáblán firkával.