Gersi István lü. főellenőr: Légi fényképészet. Bp., 1925. Madách Könyvkiadó Vállalat. 160p. számos illusztrációval. + hozzákötve: UŐ: Függelék a légi fényképészethez. Bp., 1935. Madách. 79p. Számos illusztrációval. Korabeli félvászon kötésben. Rendkívül ritka!
Jean Vivié: A filmtechnika története és fejlődése. Bp., 1961, Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel. Készült 300 példányban, érdekes bejegyzéssel.
Trostovszky Gabriella: A Helytartótanácsi Levéltár műszaki tárgyú metszeteinek rézlemezei. Technikatörténeti Források 1. füzet. Bp., 1992, MOL. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Garratt, Colin: Encyclopedie van locomotieven. Een complete gids langs de beroemdste locomotiven ter wereld. 2000, Zuid Boekprodukties. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Híradástechnikai alkatrészek képes tájékoztatója. IV. Hazai és import magnetofonok alkatrészei. Szerk.: Tollár Imréné. Bp.,(1975), Ravill Kereskedelmi Vállalat,(Franklin-ny.), 234 p. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.
Híradástechnikai alkatrészek képes tájékoztatója. V. Holland-NSZK magnetofonok. Szerk.: Tollár Imréné. Bp.,(1974), Ravill Kereskedelmi Vállalat,(Franklin-ny.), 135 p. Kiadói kissé foltos kartonált papírkötés.