15077.
323. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Maurice Paléologue: Róma. FordÃtotta és a képanyagot rendezte: Dr. Supka Géza. Bp.,é.n.,Genius, (Kunossy-ny.), 324 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel.