1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, eredeti, sérült tokban, tok belsejében "Zimbler Wien VII" gyártói jelzéssel T:1- Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original but damaged case, with "Zimbler Wien VII" mark in case C:AU NMK 245.
1900. "Ferenc József-rend középkeresztjének csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, rajta jelzetlen Au rendi jelvény. Hátoldalán "VM (Vinc. Mayer's Söhne, Wien)" gyártói beütés, a kitűzőtűn két "A" jelzés, valamint Ag finomságjelzés a csillag alsó ágán. A rendi jelvényen cserélt korona valamint több ponton javított zománcozás. (80mm) T:2,2- R! Hungary 1900. "Order of Franz Joseph, Star of the C...
1908. "Cs. és Kir. báró Drathschmidt nevét viselő 101. gyalogezred - Emlékül az ezred 25 éves fennállásának / 1883-1908" réz emlékérem mellszalagon, rajta "J. ZIMBLER WIEN VII" gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2 Hungary 1908. "25th Anniversary of the 101st Infantry Regiment / 1883-1908" copper commemorative medal on ribbon with "J. ZIMBLER WIEN VII" makers mark (30x43mm) C:XF
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, uralkodói portré eltér T:2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with ribbon, the portrairt of the emperor is different C:XF NMK 246.
1916. "Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvény hadidíszítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával, bekeretezve. A kereten kisebb sérülésekkel (~54x47cm). Hungary 1916. Awarding warrant of the "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator in wooden frame. Some parts of the frame are s...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isten segítsen tovább" Ferenc Józsefet ábrázoló Br sapkajelvény (30x27mm) T:2 hátlapon patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Gott Helfe Weiter 18. August 1915" Br cap badge with the portrait of Franz Joseph (30x27mm) C:XF patina on reverse