2 800 HUF
Die Schönheit der Frauen. Szerk.: Dr. Paul Hirth, Eduard Daelen. Stuttgart, [1890], Hermann Schmidt's Verlag, 4. sztl. lev+ 311+1 p. Számos egészoldalas és szövegközti erotikus képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, 4 kijáró lappal (címlap, tartalomjegyzék, 307/308. ), foltos lapokkal.