8 000 HUF
Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka", 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés,103-286. oldalak között összesen 311 képpel, az aranyozás a hátsó borítón lekopott, a hátsó szennylap gyűrött, egyébként jó állapotban. Számozott (1000/583.) és a szerző által aláírt példány, Pándy Lajos (1895-1957) ex librisz-ével. Szép állapotú példány.