4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Magyar Művészeti Almanch és SzÃnészeti lexikon. 1908. A "Magyar SzÃnészeti Almanach" VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (SzerzÅ‘i kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borÃtóval, hiányzó elülsÅ‘ elÅ‘zéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.