15537. 324. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 800 HUF
0 HUF
Művészeti lexikon. Szerk.: Éber László, Gombosi György. 1-2. köt. Bp., 1935, Győző Andor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a II. kötetben laza fűzéssel, két kijáró illusztrációval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor