2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Philippi Adolf: A képírás régi nagy mesterei színes képekben. - - szövegének fölhasználásával magyarázta Zsámboki Gyula. Bp.,(1910), Franklin-Társulat, VIII+108+120+1 p.+ 121 t.(színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos gerinccel.