6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.], 6+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, szép állapotban.