Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 4. Kernstok Károly (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 49-64 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott zöld egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Die photographische Kunst im Jahre 1904. Ein Jahrbuch für künstlerische Photographie Herausgegeben von f. Matthies-Masuren. Dritter Jahrgang. Halle, 1904, Wilhelm Knapp. Kiadói félvázon kötés, kopottas állapotban / half linen binding, little damagaed condition
Porcellánplasztika. Vezető a múzeum gyűjteményeiben. Országos Magyar Iparművészeti Múzeum. Vezető a múzeum gyűjteményeiben. Országos Magyar Iparművészeti Múzeum. Bp. 1933. (Athenaeum.)12 l. Fűzve, kiadói borítékban.
Ugo Foscolo (1778-1827): Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich-ny., 150+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóban, foltos lapokkal.
Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, pici sérüléssel a gerincen, de alapvetően jó állapotban.