Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 103 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Benne a Monumenta Literarum Kner kiadvány reklám nyomtatványával.
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Számozott példány. Mata János fametszetei. Debrecen, 1962. TIT Hajdú-Bihar M. szerv. 25 l. 32 t. Kiadói félvászon-kötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. A Magyar Bibliofil Társaság tagjai részére. Kereskedelmi forgalomba nem került
Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi. Bp.,1942,Officina, 32+4 p.+33 t. (Egy színes táblával, a többi fekete-fehér.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítók alsó sarkai és a hátsó kötéstábla kissé sérült, a fűzése kissé sérült.
Dr. Lázár Béla: Egy magyar gyűjtemény. Petrovics Elek előszavával. (Wolfner Gyula gyűjteménye) Bp.,1922, Légrády-testvérek-ny., 115+3 p.+XXXI+CXXV t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ragasztott kötéssel.
2003 MADI Art Periodical No. 4. "Kassák és a MADI ma." Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Kiadói papírkötésben, magyar, angol, és szlovák nyelven.