Ernst Múzeum kiállítása VI. Francia Impresszionisták (Manet) és Herman Lipót gyűjteményes kiállítása. Bp., 1912, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Pap Gábor (szerk.): Fényhozók. Székelyföldi fal- és mennyezetképek az igazság napjának megvilágításában. 2006, Sárosi Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
A képzőművészet iskolája II.(A festészet, grafika, szobrászattechnikai eljárásai; A rajz, festészet, a grafika és a szobrászat újabb eszközei és eljárásai, a restaurálás, a térábrázolás, a fény- és színtan, a művészeti anatómia). Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés + Dercsényi Dezső: Zádor Anna: Kis magyar művészettörténet. Bp., Képzőművészeti alap
A. F. Dmitrenko, N.A. Fjodorova,E.V. Kuznyecova,O. F. Petrova: Az orosz művészet mesterei. (Ötven rövid, életrajz.) Fordította Dalos György. Bp.-Moszkva, 1985, Gondolat-Raduga. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Padányi Gulyás Jenő: Az építő egyház. Bp., 1944, Országos Református Nőszövetség, VI+38 p. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadással a borítón.
2 db épület tervezéssel kapcsolatos könyv: Ipari épületszerkezetek részlettervgyűjteménye. Szerk.: Katona József. Bp.,1951, É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban. Dr. Gádoros Lajos: Középülettervezés. Segédlet. Bp.,1977, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 333 példányban.