https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 193
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1721151
15591
324
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1721220
15592
324
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban,kissé foltos egészvászon-borítóval, szakadozott, kissé foltos papírborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1732156
15593
324
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Szkíták aranya. A leningrádi Ermitázs vendégkiállítása. Katalógus. Bp.,1985, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1735989
15594
324
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Mennyhárt József születésének 75. évfordulójára. Szerk. és a bevezetőt írta: Dr. Tóth Béla. Debrecen,1976, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1721291
15595
324
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Fügedi Márta: Mezőkövesd és vidéke hímzései II. kötet: Szabadrajzó hímzések. Bp.,1978, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1733874
15596
324
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Zádor Anna: Az esztergomi főszékesegyház. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1666966
15597
324
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító megviselt állapotban, szakadozott, ragasztott.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1667015
15598
324
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Budapest, é.n., Officina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1671143
15599
324
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság koráról. Bp., 1975, Magyar Helikon Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1651223
15600
324
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gerő László: Az építészeti stílusok. Bp., 1959, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1656431
15601
324
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Gottfried Semper: Tudomány, ipar, művészet. Valamint egyéb írások, az építészetről, az iparművészetről és a művészeti oktatásról. Szerk.: Hans M. Wingler. Fordította: Zádor Anna. Bp.,1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1691290
15602
324
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Ferkai András: Űr vagy megélt tér. Építészettörténeti írások. Bp.,2003, Terc. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment