4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
II. Rákóczy Ferenc fejedelem emlékiratai a magyar háborúról, 1703-tól végéig. (1711.) Közli Thaly Kálmán. Bp.,(1872), Ráth Mór, VIII+9-335+1 p. Ötödik, javított, történelmi jegyzetekkel kísért, Rákóczy végrendeletével és a bujdosók sírfelirataival bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap és két lap (VII/VIII., 9-10.) kijár.