2 600 HUF
Kettős mutató. A Grill-féle törvénytárakhoz. I. kötet.: Betűrendes mutató. Szerk.: Dr. Petrovay Zoltán, Dr. Térfy Béla. Előszóval ellátta Dr. Vladár Gábor. Bp.,1933, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, egy-két lap sarkánál sérüléssel, a hátsó előzéklap, és szennylap kijár.