2 800 HUF
Nyilvános számadásra kötelezett vállalatok adói és illetékei. Szerk.: Kormos Alfréd. Bp.,1906, Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt.,XIII+2+556+2 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, három lap kijár.