Dr. Pap József: A felülvizsgálatról az igazságügyi bizottság szövegezésében. Bp.,1901, Márkus Samu Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. A szerző, Dr. Pap József (1861-1942) jogtudós, egyetemi tanár által dedikált Dr. Sághy Gyula (1844-1916) jogtudós, egyetemi tanács, politikusnak.
Montesquieu, Charles:. De l'esprit des loix. Nouvelle édition, revue, corrigée & considérablement augmentée par l'auteur. Avec des remarques philosophiques & politiques d'un anonyme [i.e. Elie Luzac], qui n'ont point encore été publiées. II. Amsterdam, 1761. Grasset. 488p. Korabeli félvászon kötésben / in half linen binding.
Nyilvános számadásra kötelezett vállalatok adói és illetékei. Szerk.: Kormos Alfréd. Bp.,1906, Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt.,XIII+2+556+2 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, három lap kijár.
1921 évi törvények gyűjteménye I.-II. Bp., 1922. M. kir. Belügyminisztérium. Magyar és francia nyelven a trianon utáni törvények. Korabeli egészvászon kötésben, egy lap kijár,