15786.
324. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
A Műveltség sorozat 4 kötete szép állapotban. Bp., 1937-1940. Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú