15803.
324. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
Toldt Károly: A tetembontás atlasza II-IV. kötet. II. köt. A szallagtan. III. köt. Az izomtan. IV. köt. A zsigertan. Sajtó alá rendezte: Tellyesniczky Kálmán. Bp.,1914, Universitas. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal, eredeti röntgen felvételekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince sérült hiányos, a IV. kötet gerince sérült, hiányzik, a kötetek fűzése laza, számos aláhúzással, egy részben kijáró lappal, foltos lapokkal.