800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Bitter, C.H.: Johann Sebastian Bach I-II. Berlin, 1881, Wilhelm Baensch. Kiadói egészvászon kötés, egyik védőlapja szakadt, kopottas állapotban.