16427. 324. Closed Online auction Books: Other rarities
2 200 HUF
0 HUF
Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony I-II. kötet. Jókai Mór ujabb regényei. Bp.,1913 Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : vörös_iván