3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Jókai Mór: Janicsárok végnapjai. II. kötet. Pest, 1854, Számvald Gyula, 506+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 211-222. oldal a 202-203. oldal közé van bekötve, 229. oldaltól nyomdahibás számozással (212-vel folytatódik, 490-503. oldalak között a két lap sérült, hiányos, valamint oldalhiány.